Lektori a cvičitelia

Denisa Mertl

podiater

Denisa Mertl pôsobí ako jediný akreditovaný podiater na Slovensku. Venuje sa podológii a biomechanike ľudského tela. Je členkou komory britských podiatrov a olympijského tímu nášho triatlonistu Richarda Vargu.

Jana Lukáčová

venuje sa masážam detí a dojčiat, individuálnemu poradenstvu mamičiek s deťmi

Janka Lukáčová sa venuje najstaršej medicíne na svete – Ajurvéde. Hovorí sa, že tá sa na človeka nepozerá ako súbor svalov a kostí, ale cez jeho energiu a pomáha mu nájsť harmóniu. Zabudli sme počúvať naše telo a prenášame tento spôsob života i na deti. Až nerovnováha a choroby ľudí často privedú k Ajurvéde.

Miroslava Kovářová

pedagogička, dramaturgička a manažérka

Mgr. Miroslava Kovářová ArtD., dlhé roky pôsobí v oblasti tanečného umenia na Slovensku ako pedagogička, dramaturgička a manažérka. Širokú verejnosť vyučuje Feldenkraisovu metódu formou workshopov, pravidelných skupinových cvičení a individuálnych lekcií tejto metódy.

Eva Tracíková

VAWA®, kondičná trénerka,

  Zakladateľka značky VAWA®, kondičná trénerka, ale predovšetkým mama. Po absolvovaní certifikovaných workshopov ako core I, funkčná noha I, II a najmä pri tréningu s deťmi som sa naučila, aké je dôležité vnímať pohybové reťazce v tele ako celok.  

Martina Cifra Krížiková

Joga terapia, aštánga joga, vinyasa krama, Yoga Shala

Martina Cifra Krížiková je zakladateľkou štúdia Yoga Shala v Bratislave. Aktuálne sa venuje aj aštánga jóge a vinyasa krama. Na FitBioExpo sa predstaví s Joga Terapia.

Vanda Gallo

Hatha yoga

Yoga a jej filozofia predstavuje podstatu môjho bytia už od ranného veku kedy ma ako dieťa jógu učila matka. Svoj výcvik som získala v Indickom meste Rishikesh.

Nina Peráčková

Pole Dance, Balet, Latino, Contemporery

Nina Peráčková vytvorila tréningové centrum pre všetkých ľudí, ktorí chcú ovládnuť svoje vlastné telo a užívať si pohyb s úsmevom na tvári.

Miguel Mendéz

latino dance

Miguel Mendéz je tanečník a choreograf, pôvodom z Nikaraguy. Venuje sa latino dance a šíri jeho polularitu medzi dospelými i deťmi.

Jaro Pávek

Ashtanga Yoga

Jaro Pávek je študentom Nancy Gilgoff – prvej západnej ženy, ktorá sa mohla učiť ashtanga jogu priamo od Sri K. Pattabhiho Joisa.

Monika Rišková

Ashtanga Yoga

Monike Riškovej v ostatných rokoch učarovala JOGA. Tomuto dokonalému systému sa venuje už 11 rokov.

Helena Ballová

PortDeBras, Pilates, Jóga, lektor firemných a rodinných konštelácií

Helena Ballová dosiahla úroveň PortDeBras® Elite Trainer, čo jej umožňuje vzdelávať ďaľších inštruktorov. Je manažérom a koordinátorom PortDeBras pre celú Európu.

Andrej Maťko

vitariánstvo, Metóda Wima Hofa

Andrej Maťko sa celý život venuje štúdiu telesnej a duševnej vitality. Ako hovorí – všetko so všetkým súvisí…

Milada Ragasová

regresná terapia

Milada Ragasová je terapeut, kouč, poradca a lektor so zameraním na regresnú terapiu.

Martin Fogo Halász

capoeira

Martin Fogo Halász sa venuje aikidu aj capoeire. V capoere sa môže popýšiť účasťou na majstrovstvách Európy aj sveta s medailovými výsledkami.

Nina Menkynová

koučka, terapeutka, lektorka, učiteľka yogy

Nina Menkynova je niekoľkonásobnou majsterkou Slovenska v modernej gymnastike. Dnes sa venuje joge, terapeutickej prácu, individuálnym aj tímovým koučingom.

Adriana Seidler

powerjoga a vinyasa flow joga

Adriana Seidler je medailistkou z MS v športovom aerobicu. Dnes sa však venuje hlavne power joge a vinyasa flow yoge.

Zuzana Šajmovičová

lektorka Tradičnej čínskej medicíny

Zuzana Šajmovičová sa venuje tradičnej čínskej medicíne, ashtanga yoge a všetkým možným druhom pohybu.

Iveta Láska

Fit Jump

Iveta Láska rozsieva energiu na hodinách FIT JUMPu, ktorý ako novinku do Európy priniesla z ďalekej Brazílie.

Pavlína Hollá

homeopatia

Pavlína Hollá pracuje ako klasická homeopatka. Učí laikov používať homeopatiu podľa homeopatických pravidiel a ďalej vzdeláva praktikujúcich homeopatov.

Michal Senteš

power joga

Michal Senteš je certifikovaný inštruktor power jogy najvyššieho stupňa v rámci krajín EÚ so špecializáciou na power jogu.