Iveta Láska

Iva Láska – rozsieva energiu na hodinách FIT JUMP, ktorý ako novinku do Európy priniesla z ďalekej Brazílie.

V Brazílii toto cvičenie poznajú pod názvom POWER JUMP a jeho  zakladateľ a mentor Robinson Kennedy bol ocenený vládou Brazílie za prínos do telovýchovy, športu a zdravotníctva v rámci rekonvalescencie.

Iva Láska je jediná Europánka, ktorá sa dostala do jeho akadémie. Popýtali sme sa Ivy:

Čo je FIT JUMP ?

je to skupinové cvičenie na profesionálnych fitnes trampolínach pod vedením inštruktora. Jedná sa o príjemné a jednoduché cvičenie, skákanie, posilňovanie a behanie, koordinované a jasne cielené cviky na trampolíne za sprievodu hudby.  Jednotlivé cviky sú starostlivo pripraven , každý cvik má vlastný význam a poriadok. Vďaka tomu si jump určite zamilujete .

Čím je FIT JUMP výnimočný?

Cvičenie na trampolínach je jednou z najúčinnejších aeróbnych tréningov a navyše pri cvičení posilňujete celé telo a spaľujete tuk. Jednoduché a zábavné cvičenie zlepšuje fyzickú, ale aj psychickú kondíciu a pritom neničí kĺby a chrbticu, oproti náročnému a pre niekoho aj nudnému behaniu. 15-minútové  cvičenie na trampolíne je rovnako účinné ako 40 minút behu v horskom teréne – a to predsa stojí za vyskúšanie. Je to skvelý spôsob na odreagovanie.