O nás

Prvý komplexný veľtrh zameraný na zdravý životný štýl – FitBioExpo!

Nadšenci zdravého životného štýlu sa dočkali! Bratislava bude hostiť prvý veľtrh zdravia, kde nájdu všetko o správnom pohybe a stravovaní pod jednou strechou.

Kedy?

Nedeľa 15.4.2018, od 9:00 do 21:00 hod.

Kde?

v priestoroch Starej tržnice na Nám. SNP Bratislava

Kto a čo tam bude?

Akciu bude moderovať Matej “Sajfa” Cifra.

V rámci FitBioExpo sa môžete tešiť na viac ako 70 vystavovateľov, veľa ochutnávok, vzoriek produktov a darčekov zdarma, na špičkových lektorov a prednášateľov, vzácnych hostí, na poriadne nabitý sprievodný program a veľa ďalšieho!

Zažijete atmosféru aktívneho životného štýlu počas celého dňa. Otvorené triedy rôznych druhov cvičenia poskytujú príležitosť inšpirovať sa špičkovými lektormi; možnosť vyskúšať niečo nové alebo naopak,  navštíviť staré obľúbené lekcie.

Stretnete sa tu s pilatesom, kravmagou, jogou, pole dance, PortdeBra, capoerou, belly dance, latinskými tancami a v prípade záujmu môžete lekcie vyskúšať na vlastnej koži či iba sledovať lektorov a iných cvičiacich.

Kde kúpim lístky?

V predpredaji alebo priamo na mieste.

Vyhraďte si čas a navštívte FitBioExpo. Bez ohľadu na to, či už dlhé roky zdravo žijete,  cvičíte, alebo ste úplný začiatočník, či iba uvažujete o malej zmene životného štýlu – je to naozaj pre každého!

Kontakt pre vystavovateľov:    0910 991 933

info@fitbioexpo.sk