Sprievodný program

Autogramiáda so Zuzanou Satmary

 

Zuzana Satmary sa venuje prírodnej kulturistike, je teda zanietená aktívna športovkyňa, ktorú počas sprievodného program na FitBioExpo môžete stretnúť a vychutnať si s ňou autogramiádu.

 

Súťaží ako figura a figura junior master (nad 35rokov) za Slovenskú asociáciu naturálnej kulturistiky a fitness SANK (svetová asociácia je INBA). Je dvojnásobná vicemajsterka Slovenska, dvojnásobná majsterka Európy, majsterka sveta, víťazka Natural Olympie v Las Vegas a bronzová medailistka z Vegas. Za roky 2016 a 2017 získala ocenenie od SANK ako športovkyňa roka vo figure nad 35rokov.

 

 

Odfoťte si svoju auru 

Každý človek má kódované všetky informácie súvisiace so životnými úlohami. Odfoťte si svoje energetické pole a zistite aký je stav Vašej aury. Auracentrum.sk sa zaoberá  zdravím, krásou, očistou tela i duše, nielen z ezoterického hľadiska, ale dokážu poradiť  aj vhodné riešenia, ako dosiahnuť vnútorný pokoj, pokoj v duši aj pomocou vhodnej zdravej výživy a výživových doplnkov a kozmetikou založenou na čisto rastlinnej báze, bez farbív a konzervačných látok.

 

 

 Nakreslite si mandalu

Skvelá príležitosť naučiť sa nakresliť si svoju vlastnú mandalu. Myslíte si, že je to ťažké alebo neviete kresliť? Môžete sa presvedčiť o opaku! Mandaly sú nádherné, zábavné, upokojujúce, pomáhajú vyjadriť samých seba…

 

 

Pripravte si smoothie podľa vlastnej chuti 

Máte radi smoothie alebo ho milujú Vaše deti? Možnosť objaviť ďalšie chutné kombinácie a dodať svojmu telu potrebné vitamíny a vlákninu. Pripravte si smoothie podľa vlastnej chuti!

 

 

Tanec pri tyči Pole dance pre všetkých! 

Nechajte sa zlákať potešením z pohybu Pole dance! Pole dance je atraktívny, moderný a teší sa obrovskej popularite po celom svete. Prináša radosť z pohybu, perfektnú postavu a úžasnú flexibilitu. Vyskúšajte si Pole dance!

 

 

Doprajte si masáž – v krátkom čase s najväčším efektom! 

Ide o 10 – 30 minútovú masáž, ktorá sa sústredí na miesta najviac postihnuté svalovým stuhnutím ako je krk, chrbát, ramená, ruky.

Vykonáva sa bez oleja, cez oblečenie. Je uskutočnená na ergonomicky navrhnutej prenosnej stoličke. Sedíte s tvárou vpred, hlavou ponorenou do opierky. Jej výhodou je praktickosť – žiadne vyzliekanie, žiaden olej, krátky čas a silný účinok.

 

 

Zažite uvoľnenie, dosiahnite stav meditácie či možnosť otvorenia tretieho oka – v priebehu niekoľkých minút s PandoraStar!

V podstate ide o prístroj s blikajúcim svetlom, ktorý je nastavený presne tak, aby ľudský mozog dokázal odpútať od každodenných starostí. Počas niekoľkých minút nastaví aktivitu mozgových vĺn tak, aby priniesla telu aj mysli množstvo pozitívnych účinkov.

Táto perfektná „vecička“ pomôže zvládnuť meditačný tréning za pár minút a konečný výsledok stojí naozaj zato: uvoľnenie, stav hypnózy, vyskúšanie si alternatívnych stavov vedomia a kopa ďalších zaujímavých, intenzívnych zážitkov.