Dostaňte telo do rovnováhy – masážou!

Másáž pomôže uvoľniť a prekrviť svaly, zmierni psychické napätie a navodí stav relaxu. Viete, že kvalitnou masážou dochádza aj k ovplyvneniu vzdialených orgánov prostredníctvom ovplyvňovania energetických dráh a reflexných bodov? Lebo masážou sa rozprúdi energia a telo sa dostáva do rovnováhy…

 

Firma Rafael ponúka pestrý výber masáží v priestoroch salónu alebo u Vás doma a zároveň je jedinečným sprostredkovateľom Rafael masáži na špeciálnych stoličkách pre pracovnú silu a manažment priamo na pracovisku vo firmách, na golfových turnajoch a promotion akciach firiem. Filozofiou firmy Rafael je prinášať masážami rovnováhu tela a mysle pracujúcim ľuďom, ktorí to v dnešnom nezastaviteľnom svete tak veľmi potrebujú.

 

Klasická masáž: je jednou z najpríjemnejších foriem uvoľnenia. Vhodná je pre ľudí trpiacich stresom, únavou a vyčerpaním, žijúcich v napätí a nedostatku radosti zo života, ale i tých s bolesťami kostí, kĺbov a svalov, či so zníženou pohyblivosťou, obézni .

Klasická masáž uvoľní svaly, vyladí svalové napätie, zlepší krvný obeh a povzbudí lymfatický systém, prekrví spojivové tkanivá kĺbov.

 

Športová masáž: je špecifický druh klasickej masáže. Masáž uvoľní svaly, vyladí svalové napätie, zlepší krvný obeh a povzbudí lymfatický obeh, pretiahne spojivové tkanivá kĺbov. Tento typ masáže je prevedený vo vyššom tempe s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov. Vhodná je hlavne po nadmernom zaťažení, u netrénovaných pred výkonom, takisto aj pri dostavení sa tzv. svalovice po výkone.

 

Kedy na klasickú či športovú masáž najlepšie zabudnúť?

Keď máte zvýšenú teplotu alebo celkovú telesnú slabosť či infekčné ochorenia, nádorové ochorenia, osteoporózu, krvácavé stavy, hnisavé ochorenia kože a tiež aj bezprostredne po hlavnom jedle.

 

Masáž lávovými kameňmi: je starobylá liečebná procedúra. Kamene boli využívané pre svoju schopnosť pomáhať liečiť, odoberať negatívnu energiu, odstrániť bolesť, stimulovať akupresúrne body už pred tisícročiami v starej Číne a Indii.

 

Pri masáži lávovými kameňmi:

– aplikácia tepla pomáha eliminovať bolesť v svaloch

– v svalových tkanivách sa zlepšuje cirkulácia krvi

– zlepšuje sa zásobovanie tkanív výživnými látkami

– zlepšuje sa metabolizmus i práca lymfatického systému

– zvyšuje sa relaxácia a upokojujú sa nervové ukončenia

– uvoľňujú sa svalové spazmy, zlepšuje sa detoxikácia organizmu

– chlad v kontraste s kameňmi 2 – 5 minút má osviežujúci, prebúdzajúci    a zároveň aj tonizačný efekt.

 

STOP masáži lávovými kameňmi pri: infekčných chorobách, plesňových a hubových ochoreniach, vysokom krvnom tlaku, kŕčových žilách, otvorených ranách a modrinách ale aj pri prílišnej vnímavosti na teplo, nedávnych operáciách, slnečných popáleninách i zápaloch.

 

Viete, čo si predstaviť pod pojmom Rafael masáž na špeciálnej stoličke?

Ide o 10 – 30 minútovú masáž, ktorá sa sústredí na miesta najviac postihnuté svalovým stuhnutím ako je krk, chrbát, ramená, ruky, aby tak masér dosiahol čo najväčší efekt v najkratšom čase.

 

Vykonáva sa bez oleja, cez oblečenie. Je uskutočnená na ergonomicky navrhnutej prenosnej stoličke. Sedíte s tvárou v pred, hlavou ponorenou do opierky. Jej výhodou je praktickosť – žiadne vyzliekanie, žiaden olej, krátky čas a silný účinok. Ak si chcete odskočiť na masáž, tak Rafael masáž je ten najlepší výber.

 

Chcete si takúto masáž vyskúšať? Príležitosť spojiť príjemné s užitočným na FitBioExpo dňa 15.04. 2018 v Starej Tržnici!!!

 

 

 

 

Predpredaj vstupeniek  TU.

Zdroj: http://www.rafaelmasaze.sk