JOGA NA SARDÍNII s Ninou Menkynovou

Yoga pobyt s Ninou Menkynovou na krásnom ostrove v „karibiku stredomoria“

                

25.08. – 01. 09. 2018 (8 Dní / 7 Nocí)

Apartmánový rezort Piscina Rei 4*

Cena pobytu  1497,- Eur (cena je konečná vrátane letenky a všetkých poplatkov a 23 kg batožiny, letí sa s Austrian Airlines, priamy let necelé 2 hod.)

 

Ubytovanie: 
Priamo na prekrásnej pieskovej pláži v apartmánovom rezorte Piscina Rei **** len necelých 50-100 m od mora. Pláž je považovaná za jednu z najkrajších na ostrove v obľúbenom letovisku Costa Rei. Je dlhá 8 km s jemným bledým pieskom a je ideálnym miestom na oddych a športové aktivity.
Rezort uspokojí aj náročnú klientelu, ktorá vyhľadáva kľud, komfort, krásnu prírodu, šum mora, nádhernú pláž, more a typickú taliansku kuchyňu. Miesto je dokonalým spojením s morom a prírodou.
Má krásnu upravenú záhradu, hydromasážny bazén, ihrisko pre deti, spa a wellness služby.
Bezplatne k dispozícií je windsurf, canoe, surf a iné aktivity a animácie pre deti.

Apartmány, prízemné, jedno a dvojizbové domčeky sú vybavené kuchynkou, obývačkou, kúpeľňou a terasou s posedením a priamym vstupom do záhrady.

 

Stravovanie: 
Polpenzia. Bufetové raňajky sú podávané v bare na pláži a bufetové večere priamo v obľúbenej a kvalitnej reštaurácií rezortu. V rezorte sa varí len z lokálnych sardínskych a domácich surovín. V bare na pláži sa pripravujú aj ľahké obedy a v okolí je dostatok ďalších reštaurácií a pizzerii.
Potraviny, rybár a typický sardínsky trh 2 x do týždňa ako aj reštaurácie sú vzdialené len do 400 m od rezortu.

 

Doprava: 
Letecky z Bratislavy do Alghera, priamy let necelé 2 hod., transfer objednaným lux.autobusom do Costa Rei, celá skupina letí spoločne. Dospelí majú v cene okrem príručnej aj veľkú 20 kg batožinu do podpalubia. V cene pobytu je aj priority boarding s dvoma príručnými batožinami a miestenkami v lietadle.

 

Yoga: 
V programe pobytu je dva-krát denne zaradená prax Flow yogy s výnikajúcou lektorkou, koučkou a terapeutkou Ninou Menkynovou. V závislosti od úrovne skupiny sa Nina bude venovať aj asanam (pozíciám) a tiež témam súvisiacim s yogou, na ktoré v priebehu bežných skupinových hodín neostáva dostatok času. Jej návrhom (v prípade záujmu skupiny) sú tiež spoločné večery venované témam zdravia, životného štýlu, stravovania a otázkam a odpovediam k yoge.
Zaujímavou témou, ktorou sa Nina ako terapeutka špeciálne zaoberá je vplyv yogy na psychiku, postoje, konanie a vnímanie.

Z pohľadu yogy je pobyt vhodný aj pre tých, ktorí by radi s cvičením yogy chceli začať, alebo sa stále cítia ako začiatočníci. Nina počas hodín kladie dôraz na to najvhodnejšie technické prevedenie pozícií, aj pre každého individuálne.

 

Iné možnosti:

Rezort poskytuje veľa možností na aktívne strávenie času. Bazén, bezplatné zapožičanie windsurfu, surfu, krásne priestranstvá pre deti, wellness, posilňovňa..

V rezorte sa dá zarezervovať celodenný výlet loďou po nádhernom pobreží Golfo di Orosei, kde sa na pláže dá dostať len z mora. Počas výletu rybár ráno čistí vylovené ryby a potom z nich pripraví obed na palube. Počas dňa na lodi je k dispozícii občerstvenie, lokálne víno, likéry, voda, káva…
Je to fantastický zážitok s kapitánom Sergiom na palube. Tento výlet rozhodne odporúčame.
Delegátka Daniela sprevádza aj výlet do Cagliari, kde sa navštívia Nuraghi, starobylé pozostatky sardínskej histórie. Sú to kuželovité kamenné stavby, v ktorých je silná energia využívaná na meditácie.

 

Cena zájazdu: 

1497,- Eur je konečná a zahŕňa leteckú dopravu z Bratislavy do Alghera vrátane všetkých poplatkov a priority boarding s miestenkou (príručná batožina s váhou do 10 kg a veľká batožina do podpalubia s váhou do 20 kg), spoločný transfer z letiska do rezortu, ubytovanie v dvoj až štvorlôžkových apartmánových domčekoch s priamym vstupom na terasu a do záhrady, polpenzia (raňajky a večere), plážový servis-slnečník s lehátkami, postelné prádlo, uteráky a osušky, cvičenie yogy s Ninou, podložky na cvičenie, malý bazén a posilovňu, možnosť využívať športové aktivity v rezorte- canoe, sup, windsurf atď., animácie pre deti, delegát, turistika po hornatom pobreží so sprievodcom, poistenie insolventnosti CK a DPH.

 

Cena pre deti: do 2 rokov 150 Eur, 3 roky 490 Eur, od 3 do 12 rokov od 917 Eur vrátane plnej letenky s poplatkami a 2 kusmi príručnej batožiny, transferu, polpenzie a ostatných služieb (závisí, či obsadia plné lôžko alebo prísteľku, cena sa vypočíta konkrétne pre každú rodinu individuálne na základe počtu detí a dospelých).

Možnosť priplatiť si ku zájazdu (nepovinné):
Komplexné cest. poistenie UNION: 2,00 Eur/deň (16,00,- Eur/pobyt), ktoré keď je uhradené spolu so zálohou, pokrýva aj storno pobytu.