Krav Maga – zvládnete s ňou šikanu aj útočníka

Krav Maga – vo voľnom preklade znamená boj z blízka a v dnešnej dobe je tento system považovaný ako jeden z najefektívnejšieho sebaobranného a taktického systému na svete.

 

 

Pre koho je Krav Maga určená?

Tento unikátny system sebaobrany je určený doslova pre každého – od detí až po seniorov, bez obmedzenia veku, pohlavia, fyzických schopností a skúseností s cieľom naučiť ubrániť sa všetkým možným druhom útokov.

Toto všetko sa dá dosiahnuť tréningom efektívnych techník, agresivity, bojového ducha, povedomia o okolí ale aj tréningom vyjednávania a vyhýbaniu sa konfliktných situácií.

 

 

 Aká je Krav Maga?

  • jedinečným logickým myslením,
  • je ľahká na zapamätanie,
  • postavená na intuitívnych a prirodzených reakciách
  • ľahko použiteľná v stresových situáciách

 

 

Rozdiely medzi Krav Maga a ostatnými bojovými umeniami:

Najpodstatnejším rozdielom je, že systém Krav Maga nemá žiadne pravidlá, lebo keď bojujete o život, neexistujú žiadne obmedzenia a teda je všetko povolené.

 

Krav Maga sa rozvíja v troch hlavných smeroch: armádny, policajný a civilný. Každá z verzií vychádza z rovnakých základov a princípov, ale jednotlivé tatkické postupy a techniky sú samozrejme prispôsobené situáciám a hrozbám, ktorým jednotlivé skupiny najčastejšie čelia ale taktiež aj zakončením, ktoré je u nich uprednostňované napr. deti, ženy , civilisti: ubrániť sa a utiecť…

 

Krav Maga má pripravený špecialny prístup, taktiku, techniky, predmety cvičenia a metódy tréningu pre rozdielne kategórie: ženy, mužov, všetky vekové kategórie a ostatné špeciálne: ozbrojené zložky, väzenské zložky, bezpečnostné agentúry a pod.

 

Chcete sa pozrieť, vyskúšať ako taký tréning prebieha?

Celý program FitBioExpo nájdete: TU.

 

Nepremeškajte príležitosť na FitBioExpo – 15.04.2018 – v Starej tržnici.

Krav Maga a oveľa viac – všetko na jednom mieste!

Lístky v predpredaji nájdete TU.

Športová aréna 2

Lístky

Zdroj:kravmaga.cz