Lektori a cvičitelia

Tomas Frecka

fitness s osobným trénerom

FitNation – Fitness s osobným trénerom

Peter Jenčík

BASI Pilates inštruktor

Spolumajiteľ AOP Pilates štúdia, v ktorom veríme, že ľudia sú šťastní, ak vedia, že cvičia správne a efektívne, s primeranou námahou a viditeľnými výsledkami.

Vera Sentešová

Power joga

Vera je právnička, ktorá vymenila dlhé a nudné hodiny v kancelárii za dlhé a úžasné hodiny na jogovej podložke. Napriek tomu tvrdí, že zahodiť roky prípravy na povolanie právničky bolo jedno z najťažších rozhodnutí jej života.

Pavla Valentová

detská jóga

Pavla vedela, že nebude nikdy sedieť v kancelárii. Chcela pracovať s deťmi a ich energiou, avšak nie ako učiteľ. Navštívila kurz yogy pre deti v Prahe pod záštitou Českej asociácie detskej jogy.

Tuli

Ashtanga joga

Tuli v minulosti po skončení FTVŠ pôsobil predovšetkým ako profesionálny osobný tréner. K joge ho priviedol jeho dlhoročný klient …

Diana Hô Chí

bodyART, bodyART Stretch, bodyART Cross, deepWORK, STRONG by Zumba, Jump Bungee Workout, Pound Rockout Workout

Diana Hô Chí – v roku 2018 Fitleader skupinový tréner nováčik. Od 3 rokov som sa venovala ľudovým tancom, milujem pohyb…

Daniela Čavojec Česneková

Zumba Education Specialis

Daniela je školiteľka Zumba inštruktorov pre Českú Republiku a Slovensko a medzinárodný fitness prezentér.

Miguel Mendéz

latino dance

Miguel Mendéz je tanečník a choreograf, pôvodom z Nikaraguy. Venuje sa latino dance a šíri jeho polularitu medzi dospelými i deťmi.

Martin Fogo Halász

capoeira

Martin Fogo Halász sa venuje aikidu aj capoeire. V capoere sa môže popýšiť účasťou na majstrovstvách Európy aj sveta s medailovými výsledkami.

Nina Menkynová

koučka, terapeutka, lektorka, učiteľka yogy

Nina Menkynova je niekoľkonásobnou majsterkou Slovenska v modernej gymnastike. Dnes sa venuje joge, terapeutickej prácu, individuálnym aj tímovým koučingom.