Monika Rišková – ASHTANGA JOGA – DENNÉ MINIMUM

Túto skvelú lektorku jogy, ktorá napísala prvú knihu s DVD v slovenskom jazyku o Ashtanga joge môžete osobne spoznať, zacvičiť si s ňou, požiadať o autogram, prípadne sa jej priamo opýtať na otázky, ktoré Vás zaujímajú. Stretnutie s Monikou Riškovou Vás rozhodne inšpiruje k aktívnejšiemu  životnému štýlu!

 

Prečítajte si krátky úryvok z knihy aj to, čo o nej povedal Jaro Pávek, ďalší zo skvelých lektorov jogy, ktorý FitBioExpo určite nevynechá. 🙂

 

ASHTANGA Joga je tradičná škola jogy s koreňmi siahajúcimi 5 000 rokov dozadu. Tento dynamický systém jogy je založený na dychu, pohybe, striedaní pozícií v definovaných a opakujúcich sa sériách, na disciplíe a na dlhoročnom štúdiu.

 

Tento štýl jogy pracuje s vnútorným ohňom (agni), ktorý v spojení s dychom a pozíciami účinne pomáha odstraňovať toxíny z organizmu, získať veľmi silné a pevné, no zároveň ohybné a zdravé telo. V neposlednom rade je to doživotná spirituálna (ale nie asketická) cesta, životný štýl a spôsob slobodného a uvoľneného myslenia.

Čo hovorí o knihe Moniky Riškovej Jaro Pávek?

„ Kniha Moniky Riškovej je jedna z najlepších kníh o Ashtanga joge aké som kedy na svete čítal, je fantastickým veľmi vyčerpávajúcim, ale zároveň jednoduchým sprievodcom úvodu do praxe JOGY a denného minima. Je to kniha, ktorá by už nemala chýbať v knižnici, tak začiatočníkov tak  aj pokročilých. Myslím si, že každý level praxe si tam nájde naozaj veľmi veľa dôležitých detailov, ktoré dokáže využiť v dennej praxi.“

 

Zdroj: www.jogabratislava.sk

 

Celý program FitBioExpo v Starej tržnici dňa 15.04.2018 nájdete TU.

 

Predpredaj vstupeniek TU