Na uvoľnenie či meditáciu len pár minút? Stačí vyskúšať toto.

Zdá sa vám, že kvôli každodenným povinnostiam a stresu nemáte čas na meditáciu alebo oddych ako taký? Možno podvedome tušíte, že to potrebujete ako soľ, no výhovoriek prečo nie, máte stále akosi priveľa?

 

Perfektná „vecička“, ktorá pomôže zvládnuť meditačný tréning za pár minút a konečný výsledok stojí naozaj zato: uvoľnenie, stav hypnózy, vyskúšanie si alternatívnych stavov vedomia a kopa ďalších zaujímavých, intenzívnych zážitkov. Nahliadnite do sveta PandoraStar!

 

Na čo slúži PandoraStar?

V podstate ide o prístroj s blikajúcim svetlom, ktorý je nastavený presne tak, aby ľudský mozog dokázal odpútať od každodenných starostí. Počas niekoľkých minút nastaví aktivitu mozgových vĺn tak, aby priniesla telu aj mysli množstvo pozitívnych účinkov.

Pre koho je Pandora Star určená?

  • V prvom rade pre tých, ktorí si potrebujú oddýchnuť, zrelaxovať a ich hektický životný štýl im to priveľmi nedovoľuje.
  • Pre ľudí, ktorí trpia migrénami tiež môže priniesť alternatívnu úľavu.
  • Pre nadšencov alternatívnych stavov vedomia, ale aj osobných trénerov, ľudí s holistickým prístupom k životu…

 

Čo vám PandoraStar môže priniesť?

Pomocou kontrolovanej sekvencie blikajúceho svetla táto lampa naladí mozog na určitú vlnovú dĺžku. PandoraStar ponúka na výber veľké množstvo programov, z ktorých si je možné vybrať ten, ktorý danému človeku vyhovuje najviac. Vďaka voliteľnosti môžete podporiť pamäť, kognitívne funkcie, schopnosť učenia, ale tiež hlboké uvoľnenie, meditáciu, kreativitu, pocit blaha, uvoľnenia ale ruka v ruke s bystrosťou a čulosťou mysle či dokonca podporenie otvorenia tretieho oka.

 

Zaujalo vás to?

PandoraStar si môžete vyskúšať:

  • Na komplexnom veľtrhu FitBioExpo v Starej tržnici. 15. apríla 2018 bude pre vás pripravená aj takáto atraktívna možnosť.
  • V bratislavskom BioBare Raw Vegan Fusion, kde majú vytvorené dokonalé audiovizuálne podmienky.

Celý program FitBioExpo nájdete TU.

 

zdroj: vitarian.sk