POWER JOGA – Zacvičte si s Michalom Sentešom

Power joga má svoje základy v Astanga joge, no ak hľadáte intenzívny tréning, power joga vás určite nadchne a nudiť sa pri nej určite nebudete. Kreatívnosť a rôznorodosť – aj to patrí k power joge.   

 

Power joga sa postupne zameriava na rozličné časti tela v progresívnom poradí a začína sa od základných zostáv až po tie pokročilejšie. Keď začnete cvičiť power jogu na pravidelnej báze už v priebehu niekoľkých týždňov zaznamenáte niektoré z jej priaznivých účinkov na váš organizmus. Tento druh jogy znamená tiež účinné spaľovanie tukov, formovanie postavy ale aj odstránenie bolestí chrbta, kĺbov a tiež v dnešnej dobe veľmi potrebné odbúranie stresu.

 

Medzi ďalšie benefity power jogy patrí:

  • Pretože je dynamická, rýchlo zahreje svaly
  • Taktiež zvyšuje srdcovú frekvenciu a tým zlepšuje prívod kyslíka
  • Pomáha vytvárať pevné telo a posilní stabilitu
  • Vďaka pravidelnému cvičeniu sa organizmus stáva pružnejším
  • Pomáha telo dostať do harmónie aj vďaka meditácii

 

Práca vs. cvičenie?

V YoGO majú recept aj zaneprázdnených, ktorí sa nemôžu viazať na určitý čas a podľa Michala Senteša – certifikovaného inštruktora power jogy najvyššieho stupňa v rámci krajín EU so špecializáciou na power jogu: “Jednorazové lekcie One Shot sú do rozvrhu zaradené najmä pre klientov, ktorí sa nemôžu z pracovných či iných dôvodov viazať na cvičenie v rovnakom čase. Na základe našich skúseností Vám však ako najefektívnejší spôsob cvičenia jednoznačne odporúčame formu kurzových programov. Kurzové programy Vám pomôžu dosiahnuť Vaše ciele a viditeľné výsledky čo najrýchlejšie a s maximálnym účinkom, pretože inštruktor pracuje s rovnakou skupinou cvičiacich, čo Vám zabezpečí individuálny prístup a plynulý rozvoj. Naučíte sa cvičiť správne, pravidelne a bezpečne.”

 

Skvelá šanca spoznať profesionálneho lektora power jogy Michala Senteša!

Celý program nájdete TU

Lístky na FitBioExpo si môžete kúpiť  TU

Zdroj: www.yogo.sk