VAWA® – cvičenie na balančných doskách

 

Byť fit, zábavne a bez stresu

Poďte sa presvedčiť ako byť fit s novým, sviežim, jedinečným, originálnym cvičebným programom na Slovensku – VAWA® FIT.

Ide prevažne o balančný tréning,  ale  pokojne ho môžeme nazvať i stabilizačným. Zacvičíme si netradične, aj vďaka hojdaniu na vawa balance boarde, ale za to hravo a funkčne.

VAWA® – cvičenie na balančných doskách pre deti a dospelých

Ohnutá drevená doska“ a multifunkčná?  Hovoríte si, nemožné? Viac sa dozviete na www.vawa.sk

 

Na čo je VAWA® FIT vlastne dobré? 

Podporíme optimálne držanie tela, svalstvo klenby chodidla, pohyblivosť a pružnosť chrbtice ladným, voľným a precíznym pohybom. Získame lepšiu stabilitu, obratnosť, silu, a pritom urobíme krajší a zábavnejší deň i našim deťom. Schopnosť dobrej rovnováhy ide ruka v ruke s pevným jadrom tela. Naučíme sa správne využiť dýchanie a posilníme  hlboké brušné svalstvo. Následne aktivujeme i hlboké chrbtové svaly, zvýšime celkovú kondíciu a svalovú koordináciu tela.

V tréningu nebude chýbať zábava a uvoľnenie stresu pre našu fyzickú a psychickú pohodu. Získame potrebnú silu a pozitívnu energiu a dobrú náladu do ďalších dní, pretože život = energia = pohyb.

 

Kto je Eva Tracíková? 

Som zakladateľka značky VAWA®, kondičná trénerka, ale predovšetkým mama. Materstvo ma zavialo z oblasti veterinárnej medicíny späť k cvičeniu, ktorému som sa venovala s menšími prestávkami celý život. Od gymnastiky, „gulášu rôznych školských športov a krúžkov“, posilňovaniu vo fitku, až po terajšiu kondičnú trénerku so zameraním na posilnenie stredu nášho tela, zdroja našej vnútornej a vonkajšej rovnováhy. Po absolvovaní certifikovaných workshopov ako core I, funkčná noha I, II a najmä pri tréningu s deťmi som sa naučila, aké je dôležité vnímať pohybové reťazce v tele ako celok.

Považujem za nesmierne dôležité prepojenie stredu tela a funkčnosti chodidla u detí i dospelých. Toto vnímam ako dôležitý krok ako predísť pravidelným cvičením napr. veľmi častým problémom s plochými nohami, vbočenými a vybočenými pätami, padnutou priečnou a pozdĺžnou klenbou atď. Ak chcete zvládnuť efektívnejšie napr. problematiku „plochonožia“ a chybného držania tela, budeme sa na Vás tešiť. Cvičíme naboso, alebo v protišmykových ponožkách.

Radosť z pohybu ma napĺňa pozitívnou energiou a šťastím a rada sa s Vami oň podelím.

Nechaj vznášať svoje telo a myseľ na vlne fantázie a nekonečnej radosti z pohybu.

 

Celý program FitBioExpo – všetko pre aktívny životný štýl nájdete TU.

Predaj vstupeniek TU.